Vyhledávání:

Jaký notebook pořídit?

Translate into English | 3. 4. 2007 | Kategorie: Austrálie | Komentáře: 2

Jak je člověk ve shánění, tak už shání. Před časem jsem se ptal na foťák a nakonec jsem vybral Nikona D80 - skvěle sedí do ruky, mám z něj krásný pocit při držení, rychle ostří i fotí a fotky vypadají (snad) dost dobře.

A tak sháním dál - tentokráte notebook. Obecné parametry jsou jasné - hodně paměti, silný procesor, místo na disku,WiFi, vypalovačka, Bluetooth je vítán nikoliv nutností a chtělo by to nějaké větší rozlišení displeje. Cena - do 20 000 s daní (ideálně).

Bohužel, parametry splňuje neuvěřitelné množství počítačů, takže který vybrat? HP, IBM, Lenovo, Toshiba, Acer, Asus, Fujitsu-Siemens, Samsung, ....?

Každý říká něco jiného, někteří pak radí - ať má celosvětovou záruku (což stejně mají všichni). Tak co doporučíte vy?

Technorati:

2 Komentáře

  1. Gravatar ImageMartin Jinoch (04.04.2007 00:20)
    Jaký notebook pořídit?

    no do dvaceti s daní snad raději ani notebook nepořizuj :-)

  2. Gravatar ImageLokutus web (08.04.2007 11:03)
    Jaký notebook pořídit?

    Do 20 tisíc je to jedno. Klidně ten Aušus.

Zanech komentář

Došli jste na konec, ale to neznamená, že nemůžete pokračovat někam dál. Můžete se podívat na další stránky v kategorii, která vás zajímá:

nebo naopak si články prohlížet podle období, ve kterém byly napsány. Nabízí se také sledování mého Twitteru; obecných článků jinde, které mě zaujaly nebo zajímavých článků o Lotus Notes od jiných autorů. Nebo úplně nejlépe - jděte se podívat na mé fotografie.

Díky za návštěvu

The postings on this website are my own personal opinion and are not representative of the views of COMPAREX.

Copyright 2001-2011 Martin Humpolec